FAQ

Czym motyw Neura.pro różni się od innych płatnych motywów?

W swojej pracy mieliśmy do czynienia z setkami płatnych motywów. Wiemy, że wiele z nich było tak skomplikowanych, że Użytkownik nie był w stanie skorzystać nawet z większości funkcji.

Dlatego my stawiamy na prostotę.

Nasz motyw jest zbudowany w oparciu o natywne funkcje WordPress’a oraz edytor Gutenberg. Dzięki temu wprowadzanie zmian jest dużo łatwiejsze, a możliwości wciąż pozostają ogromne.

Wszystkie najpotrzebniejsze elementy strony możesz zbudować za pomocą wbudowanego edytora. Możesz łączyć ze sobą różne elementy, tworzyć galerie zdjęć, wstawiać video i wiele więcej.

Jakie są zalety motywu Neura.pro?

W motywie umieściliśmy wszystko czego nauczyliśmy się przez ponad 10 lat budowania stron www.

Zrezygnowaliśmy z funkcji, które spowalniają stronę i zostawiliśmy cały szereg elementów, które urozmaicają wygląd i możliwości witryny.

Wiemy, że największym plusem motywu jest prostota, łatwość w nawigacji po wszystkich funkcjach oraz brak konieczności instalowania zewnętrznych wtyczek.

Klientom Neura.pro udostępniamy całą bibliotekę dodatkowych materiałów z instrukcjami, screencastami oraz video przewodnikami.

W planach mamy stworzenie biblioteki szablonów, aby tworzenie stron internetowych za pomocą Neura.pro zajmowało (dosłownie) kilka minut.

Jakie są wady motywu Neura.pro?

Ponieważ motyw opiera się o edytor Gutenberg, który ciągle jest rozwijany – my także stale dokładamy nowe funkcje.

Z jednej strony to plus, bo możesz dokładać nowe funkcjonalności na swojej stronie, ale rozumiemy, że jeśli ktoś nie lubi zmian to może być wada naszego motywu.

Co jeśli jestem osobą nietechniczną i boję się, że sobie nie poradzę?

Nasz motyw został stworzony właśnie z myślą o takich osobach. Nie musisz znać się na kodzie. Nie musisz niczego zmieniać od strony technicznej. Edytor jest bardzo intuicyjny, a wszystkie funkcje łatwo dostępne.

Z myślą o naszych klientach tworzymy i ciągle rozwijamy bibliotekę dodatkowych materiałów w dziale „Pomoc” na naszym blogu. Znajdziesz tam szereg instrukcji i przydatnych wskazówek.

Możesz także skorzystać z naszej pomocy w instalowaniu i wprowadzaniu zmian na stronie. Przejdź do zakładki „Kontakt” i zapytaj o ofertę.

Masz jakieś pytanie?