Jak to działa

Motyw Neura.pro jest gotowym szablonem WordPress, który pozwala samodzielnie stworzyć własną stronę www. Dzięki wbudowanym funkcjonalnościom ogranicza konieczność instalowania zewnętrznych wtyczek, a przez to ułatwia wprowadzanie zmian i przyspiesza działanie witryny. Stworzyliśmy go, aby twórcy, przedsiębiorcy i właściciele biznesów mogli tworzyć piękne strony, angażujące landing page oraz rozbudowane sklepy internetowe. Bez udziału programisty.

Jesteśmy zespołem pasjonatów. Budujemy strony na WordPress od ponad 10 lat. Zrealizowaliśmy setki projektów. Wiemy, co jest potrzebne do stworzenia idealnej strony, a do tego kochamy prostotę. Nasz motyw został skonstruowany tak, aby obsługa strony i wprowadzanie zmian było intuicyjne i zajmowało kilka minut. Nawet jeśli kompletnie nie znasz się na kodzie.

Własna strona.

Bez udziału programisty.

Motyw Neura.pro został zbudowany w oparciu o natywne funkcje WordPress oraz edytor Gutenberg. Wierzymy, że do tworzenia rozbudowanych stron nie potrzeba niczego więcej. Dzięki temu obsługa motywu jest bardzo intuicyjna.

  • Prostota i minimalizm
  • Lekkość i szybkość ładowania
  • Lepsze zoptymalizowanie pod wyszukiwarki

Postawiliśmy sobie za cel, abyś mógł zbudować swoją stronę bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek. Dzięki temu Twoja strona jest „lżejsza”, szybciej ładuje się w wynikach wyszukiwania, a przez to jest lepiej zoptymalizowana i odporna na ataki hakerskie.

Wierzymy, że to, co masz do przekazania jest świetne. Chcemy, abyś mógł pokazać to światu. Pobierz nasz motyw Neura.pro, skorzystaj z biblioteki pomocnych materiałów i zbuduj swoją stronę internetową. Samodzielnie.