Jakie są zalety motywu Neura.pro?

Motyw Neura.pro to gotowe narzędzie do budowania stron www. W motywie umieściliśmy wszystko czego nauczyliśmy się przez ponad 10 lat budowania witryn opartych o WordPress.

Czym jest motyw Neura.pro?

Tworząc setki stron internetowych nauczyliśmy się wiele o gotowych motywach. Wiemy, że rozbudowane funkcjonalności często wcale nie są potrzebne, a tylko spowalniają działanie witryny, wymagają instalowania wielu zewnętrznych wtyczek, a przez to narażają stronę na ataki hakerskie.

Właśnie dlatego maksymalnie uprościliśmy funkcje motywu Neura.pro. Znajdziesz w nim wszystko, co najpotrzebniejsze do zbudowania strony firmowej lub bloga, ale bez skomplikowanych opcji wyboru. Ponieważ to motyw oparty o natywne funkcje WordPress i edytor wizualny Gutenberg – edycja kodu jest znacznie prostsza, co oznacza, że deweloperom łatwiej wprowadzać zmiany.

Zalety motywu Neura.pro

Motyw Neura.pro dzięki wbudowanym funkcjonalnościom ogranicza konieczność instalowania zewnętrznych wtyczek, a przez to ułatwia wprowadzanie zmian i przyspiesza działanie witryny. To według nas największy plus, który go wyróżnia spośród innych płatnych motywów.

Wiemy, że dużą zaletą jest prostota, łatwość w nawigacji po wszystkich funkcjach – ponieważ budowanie stron za pomocą edytora wizualnego jest bardzo intuicyjne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma kilka(naście) tysięcy na budowanie strony przez dewelopera. Tworząc gotowy motyw WordPress Neura.pro możemy zaproponować rozwiązanie w znacznie niższej cenie.

Co z wadami?

Jesteśmy bardzo dumni z tego, co stworzyliśmy. Wiemy, że to świetny produkt i pod względem osoby nietechnicznej, która chce samodzielnie zbudować swoją stronę – i pod względem webmastera czy dewelopera, który chce zmodyfikować kod po swojemu. Ale wiemy, że jak każdy projekt ten także ma swoje słabości.

Motyw Neura.pro opiera się o edytor Gutenberg. To edytor stworzony przez społeczność WordPress, a ponieważ to stosunkowo nowy – stale jest rozwijany. Aktualizacje ciągle dokładają nowe funkcje, które my także wykorzystujemy w motywie.

Z jednej strony to plus, bo możliwości motywu stale się zwiększają, ale rozumiemy, że nie każdy lubi zmiany – a to może być wada naszego motywu.

Podsumowanie

Zbudowaliśmy ten motyw na podstawie ponad 10 lat doświadczenia i opinii ponad 400 klientów. Możemy śmiało powiedzieć, że znamy większość wyzwań i problemów osób, które stają przed decyzją o stworzeniu własnej strony www.

Staraliśmy się stworzyć motyw, który umożliwi każdemu przeniesienie swojej działalności online. Niezależnie czy chodzi o stronę firmową, profesjonalny blog czy landing page.

Masz pytania lub chcesz, abyśmy to my zajęli się tworzeniem strony? Napisz do nas tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *