Realizacje

Strony zaprojektowane z Neura.pro:

Strona dla społeczności zwinnej

Naszym klientem jest Scrum Master, który chciał stworzyć prostą platformę do dzielenia się wiedzą na temat budowania zwinnych zespołów. Celem było stworzenie przyjaznego bloga ze stroną kontaktową oraz zakładką „o mnie”.

Blog podróżniczy

Nasza klientka jest miłośniczką podróży. Chciała stworzyć przestrzeń, w której mogłaby dzielić się doświadczeniami i przydatnymi taktykami dotyczącymi podróżowania. Jej celem jako osoby nietechnicznej było znalezienie łatwego w użyciu narzędzia. Okazało się, że WordPress + Neura.pro to idealne rozwiązanie!

Strona firmowa instruktorki jogi

Podczas pandemii wielu przedsiębiorców musiało przenieść swój biznes do świata online. Jednym z nich była Gosia. Jako instruktorka jogi postanowiła założyć swoją stronę internetową, aby sprzedawać kursy online, możliwość zajęć przez Zoom oraz akcesoria do praktyki. Dzięki motywowi Neura.pro zaczęła budować swoją markę osobistą.

Cetrum Odnowy

Elementy graficzne stron internetowych mają decydujący wpływ na to, jak marka jest postrzegana przez potencjalnych klientów. W tym projekcie doradziliśmy, jak stworzyć atmosferę wyciszenia, spokoju i relaksu, wykorzystując zdjęcia i bloki Gutenberga w motywie Neura.pro.

Landing page dla e-book’a

Jedna z naszych klientek skontaktowała się z nami, ponieważ szukała narzędzia, które pomogłoby jej w tworzeniu stron lądowania w ciągu kilku minut. Dzięki wbudowanym funkcjom Neura.pro okazała się idealnym rozwiązaniem.

Opowiedz nam o swoim projekcie!

Napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb